بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران و خدمات حقوقی او

دعاوی دیوان عدالت اداری دعاوی شهرداری ها دعاوی ملکی

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران / دیوان عدالت اداری مرجعی قضایی است که به شکایت از تصمیمات و اقدامات واحدهای دولتی و نیز مصوبات غیر قانونی نهادهای دولتی و مؤسسات عمومی غیر دولتی رسیدگی می نماید.

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران

اگر به مشاوره حقوقی دیوان عدالت اداری نیاز دارید یا در بین اسامی وکلای دیوان عدالت اداری به جستجوی بهترین وکیل دیوان عدالت اداری ایران پرداخته اید، بایستی یادآور شویم که شرایط وکالت در دیوان عدالت اداری با شرایط وکالت در سایر مراجع قضایی متفاوت است.

تنها وکلای متخصص و با تجربه در دیوان عدالت اداری هستند که قدرت علمی و تجربی لازم برای پیشبرد حقوقی مفید دعاوی دیوان عدالت را دارا می باشند.

اما بهترین وکیل دیوان عدالت اداری چه خدماتی را به ارباب رجوع و شاکیان از تصمیمات، اقدامات و مصوبات مراجع دولتی ارائه می دهد؟

دفتر وکالت مسعود فریدنی (وکیل پایه یک دادگستری و با تجربه در دعاوی دیوان عدالت اداری) به پشتوانه سوابق و تجربه کار مفید در دعاوی دیوان عدالت اداری، حاضر به همکاری و تصدی وکالت دعاوی زیر به بهترین شکل ممکن خواهد بود:

خدمات بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران در زمینه دعاوی شهرداری ها

در مورد دعاوی شهرداری ها خدمات بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران را باید دسته بندی نمود.

وکالت در دعاوی کمیسیون های شهرداری

شکایت از آرای کمیسیون های ماده ۱۰۰ ، ماده ۷۷ ، کمیسیون های مشاغل مزاحم و کمیسیون های باغات در دیوان عدالت اداری از خدمات وکیل شهرداری تهران می باشد.

رأی کمیسیون ماده صد دائر بر تخریب یا جریمه یا اعاده به وضع سابق و آرای کمیسیون ماده ۷۷ مبنی بر پرداخت عوارض و نیز رأی کمیسیون موضوع بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری ممنوعیت فعالیت مشاغل مزاحم آثار و تحمیلات مالی بر ذی نفعان به همراه دارد.

وکیل دعاوی شهرداری (مسعود فریدنی) براساس تجربه و تخصصی که از مجرای تداوم فعالیت حقوقی و وکالت در دعاوی دیوان عدالت اداری داشته است به خوبی در این قبیل دعاوی یاری گر ارباب رجوع خواهد بود.

مطلب مرتبط: وکیل کمیسیون ماده ۱۰۰

وکیل در ابطال مصوبات غیر قانونی مرتبط یا شهرداری

بهترین وکیل دعاوی شهرداری در دیوان عدالت اداری از جزییات حقوقی و زوایای پیچیده دعاوی ابطال مصوبات آگاه است.

مصوبات نهادها و مراجعی مانند شوراهای اسلامی شهرها، کمیسیون ماده پنج قانون شورای عالی شهرسازی و معماری ایران و حتی شورای عالی شهرسازی و معماری ایران در مواردی خلاف حقوق قانون و مالکانه اشخاص است.

وکیل متخصص امور شهرداری در این قبیل دعاوی نیز دارای تبحر و تجربه می باشد.

ابطال برخی مصوبات شوراهای اسلامی شهرها بر اساس شکایت وکیل در دعاوی شهرداری (مسعود فریدنی) گویای تجربه و تبحر چنین وکیلی در دعاوی شهرداری ها و دیوان عدالت اداری است

 

ابطال اقدامات تملکی شهرداری در دیوان عدالت اداری

آن دسته از وکلای دیوان عدالت اداری که در زمینه امور و دعاوی شهرداری ها دارای فعالیت وکالتی هستند، به خوبی مطلعند که برخی تملکات شهرداری ها به جهت عدم رعایت قوانین و مقررات مربوط به تملک اراضی و املاک توسط شهرداری ها، قابل ابطال می باشند.

حتی برخی تملکات مربوط به قوانین اراضی و زمین شهری نیز بعضاً به جهت مراعات ننمودن شرایط تملک اراضی قابل ابطال می باشند.

در مرحله بعد از ابطال تملک بایستی مفاد قانون تعیین تکلیق اراضی واگذاری دولت و نهادها را که قانونی ناقض حقوقی مالکانه است را مدنظر داشت.

شکایت از شهرداری بابت صدور یا ابطال پروانه ساختمان

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران از رویه شعب دیوان عدالت اداری در مورد دو دعوی الزام شهرداری به صدور پروانه ساختمانی و نیز ابطال پروانه ساختمانی آگاه است.

در مواردی شهرداری به دلایل بی اساس از صدور جواز ساخت خودداری می نماید.

همچنین مشاهده می گردد که مقررات قانونی برای صدور پروانه ساختمان، رعایت نمی شود.

دعاوی مربوط به تغییر کاربری و تفکیک اراضی در شهرها

مباحث مهم و فنی تغییر کاربری اراضی شهری، میزان سهم شهرداری از تفکیک اراضی، شرایط تعلق قدرالسهم تفکیک به شهرداری، هزینه های تفکیک و تغییر کاربری، نحوه تغییر کاربری املاک آموزشی و فضای سبز به مسکونی و… از موضوعات تخصصی شهرداری است که استفاده از وکلای متخصص در دعاوی شهرداری و دیوان در موقع برخورد حقوقی با هر یک از این موارد پیشنهاد می گردد.

مقاله مرتبط: ضوابط و مقررات تفکیک زمین در شهرها

 بسیار مشاهده می شود که شهرداری بابت تفکیک و تعییر کاربری مقدار قابل توجهی از ملک مورد دعوی و یا قیمت آن را از مالک مطالبه می نماید.

در این موقعیت اینکه چه دعوایی، در چه مرجعی و علیه چه نهادی مطرح گردد، اهمیت بسیار زیادی دارد.

طرح ناصحیح شکایت علیه شهرداری موجب اتلاف وقت و هزینه مالکین می گردد.

خدمات دیگر وکیل امور شهرداری و دیوان عدالت اداری

شکایت کیفری علیه شهرداری با عناوینی مانند تصرف عدوانی، تخریب، ضرب و جرح و… و نیز دعاوی حقوقی مانند مطالبه قیمت روز زمین از شهرداری، ابطال توافق نامه ها و قراردادهای منعقده با شهرداری، الزام شهرداری به ایفاءتعهدات قراردادی و… از دیگر خدماتی هستند که توسط بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران قابل ارائه می باشند.

برای گرفتن وقت مشاوره حقوقی در زمینه شهرداری و دیوان عدالت اداری و گرفتن وکیل در دعاوی شهرداری و دیوان عدالت با ما تماس بگیرید.

مسعود فریدنی (وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی)

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۹۷۸۱۱۷

وکیل برای تخلفات اداری

بهترین وکیل دیوان عدالت آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی وکالت پرونده های تخلفات اداری در دیوان عدالت اداری است.

گرفتن دستور توقف اجرای رأی تخلفات اداری در احکام سنگینی مانند اخراج، بازخرید و انفصال از خدمت اهمیت زیادی برای کارمند تحت پیگرد دارد.

وکیل تخلفات اداری بر اساس تجربه و تخصص ناشی از انجام وکالت دعاوی دیوان عدالت اداری در امور تخلفات اداری بر جوانب حقوقی دعاوی تخلفات اداری و رویه شعبه دیوان عدالت اداری در پرونده های تخلفات اداری آگاه است.

شکایت از اداره آب و رای کمیسیون امور آبهای زیر زمینی

رسیدگی به کلیه اقدامات ناشی از اجرای قانون توزیع عادلانه آب و نیز قانون چاه های فاقد پروانه به کمیسیون رسیدگی به امور آبهای زیر زمینی محول شده است.

رأی کمیسیون رسیدگی به امور آبهای زیرزمینی به عنوان یک کمیسیون اداری و دولتی قابل شکایت و اعتراض در دیوان عدالت اداری است.

وکیل شکایت از اداره آب در دیوان عدالت اداری(مسعود فریدنی) از ترتیب رسیدگی و الزامات رسیدگی های اداری کمیسیون هایی مانند کمیسیون رسیدگی به امور پروانه ها و کمیسیون رسیدگی به امور آبهای زیر زمینی و شرایط دادن پروانه بهره برداری به چاه های آب فاقد پروانه آگاه است.

اهمیت مسأله آب و بی ارزش شدن زمین زیر کشت در فرض عدم صدور پروانه برای چاه های آب بدون پروانه، اقتضا می نماید که مالک از خدمات وکلای دیوان عدالت اداری در زمینه امور آب و چاه های آب فاقد پروانه بهره برداری استفاده نماید.

اعتراض به رأی گزینش در دیوان عدالت اداری

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران بر حسب تجربه وکالتی در پرونده های گزینش از موضوعات زیر اطلاعات حقوقی و قضایی مفیدی دارد.

وکیل گزینش از قوانین و مقررات گزینش که برای هسته ها و هیأت های گزینش ادارات دولتی، لازم الاجرا است، مطلع می باشد.

اعتراض به رأی گزینش اعم از رأی هسته یا هیأت گزینش از خدمات وکیل دعاوی دیوان عدالت اداری در پرونده های گزینش می باشد.

گرفتن حکم احراز وقوع تحلف توسط وکیل دعاوی دیوان عدالت اداری

در مواردی واحدهای دولتی و یا شهرداری ها بواسطه تخلف از قوانین و مقررات موجب بروز خسارت به اشخاص می گردند.

در چنین مواردی وکیل تخصصی دیوان عدالت اداری در تهران می بایست حکمی مبنی بر احراز وقوع تخلف سازمان یا نهاد دولتی یا شهرداری طرف دعوی اخذ نماید.

به استناد این حکم می توان خسارات وارده را از سازمان متخلف ( البته با اقامه دعوی در دادگستری) مطالبه نمود.

سایر خدمات وکلای دیوان عدالت اداری

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران

از جمله خدمات دیگر وکلای با تجربه در زمینه دیوان عدالت اداری می توان دعاوی استخدامی، اعتراض به رأی تعزیرات، شکایت از رأی هیأت های مالیاتی، دعاوی استخدامی، اعتراض به رأی هیأت های رسیدگی به تخلفات ناجا و… را نام برد.

مطلب بالا با عنوان بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران صرفاً به منظور ارائه شرح خدمات وکیل دیوان عدالت اداری (مسعود فریدنی) تهیه و تنظیم گردیده است.

بدون شک ملاقات حضوری با وکیل ،حداقل اقدامی است که برای شروع شکایت در دیوان عدالت اداری می توان انجام داد.

 نویسنده: مسعود فریدنی وکیل با تجربه دیوان عدالت اداری

تلفن: ۰۹۱۲۳۹۷۸۱۱۷

 

ارسال پاسخ

*