وکیل دیوان عدالت اداری مشهد و خدمات حقوقی و قضایی او

دعاوی حقوقی دعاوی دیوان عدالت اداری دعاوی شهرداری ها دعاوی ملکی

کاربر گرامی چنانچه به وکیل دیوان عدالت اداری مشهد یا وکیل متخصص دیوان عدالت اداری و امور شهرداری در مشهد و سایر شهرهای استان رضوی از جمله نیشابور،سبزوارا،چناران،تربت حیدریه،سرخس،فریمان،تربت جام،دره گز،خواف و کاشمر نیاز دارید بایستی یادآوری نماییم که هر چند دفتر استانی دیوان عدالت اداری در مشهد و سایر مراکز استانها دایر و مستقر است، با این حال تشکیلات و ساختمان اداری و شعب بدوی و تجدیدنظر دیوان عدالت اداری در تهران (اتوبان ستاری شمال ،بعد از همت ،بلوار مخبری ،نبش ایران زمین)است.

وکیل دیوان عدالت اداری مشهد

بنابراین به نظر می رسد اگر جستجوی عباراتی مانند وکیل دیوان عدالت اداری مشهد یا وکیل باتجربه دیوان عدالت اداری در مشهد ، به منظور ارتباط با آن دسته از وکلایی باشد که به طور مستمر برای پیگیری پرونده های خود در دیوان عدالت اداری به این مرجع قضایی مراجعه می نمایند، احتمالا مطلب حاضر با جستجوی شما مرتبط است.

اما واقعیت آن است که به جهت اینکه تشکیلات اداری و مشخصاً شعب دیوان عدالت اداری تنها در تهران مستقر هستند، وکلای دیوان عدالت اداری شاغل در تهران نسبت به وکلای مشهد،سبزوار،نیشابور و سایر توابع استان خراسان رضوی ،بیشتر مورد مراجعه مرتبطین با دعاوی شهرداری و دیوان عدالت اداری قرار می گیرند.

نتیجه اینکه وکلای دیوان عدالت اداری شاغل در تهران ، امکان کسب تجربه و تخصص بروزتری نسبت به وکلای دیوان عدالت اداری مشهد ،سبزوار، فریمان ، نیشابور یا هر شهر دیگری از سراسر ایران را دارند.

با وجود اقامت موکل در مشهد و دوری فاصله بین مشهد و تهران می توان بدون نیاز به مراجعه حضوری وکالت ارباب رجوع  را در تهران بر عهده گرفت.

این دفتر در مورد دعاوی ذیل الذکر دیوان عدالت اداری و امور شهرداری آماده قبول وکالت است:

۱- شکایت از مصوبات غیرقانونی هیات دولت، وزرا و دستگاهای دولتی

۲ ابطال مصوبات شوراهای اسلامی شهرها، کمیسیون ماده ۵ یا همان کمیسیون طرح تفصیلی، شورای عالی شهرسازی و معماری ایران

۳-ابطال و صدور پروانه ساختمانی بر اساس شکایت اشخاص ذینفع از جمله شرکا و همسایگان مجاور

۴-ابطال تملک و اقدامات تملکی شهرداری و دستگاههای دولتی

۵-اعتراض به آرای کمیسیون های شهرداری از جمله کمیسیون مواد ۱۰۰ و ۷۷ و کمیسیون های مشاغل مزاحم (بند ۲۰ ماده ۵۵) و کمیسیون باغات شهرداری مشهد و سایر شهرهای استان خراسان رضوی

۶-شکایت از رای کمیسیون موضوع ماده ۹۹ قانون شهرداری در مورد ساخت و سازهای خارج از حریم شهرهای مشهد،خواف،دره گز،گناباد،قوچان،فریمان و سایر شهرهای استان خراسان رضوی

۷-شکایت از آرای هیات های رسیدگی کننده به تخلفات اداری (اخراج،انفصال، تنزل مقام و…)

۸-شکایت از احکام اداره تعزیرات حکومتی مشهد و سایر شهرهای استان

۹-اعتراض به نظر هیات ها و هسته های گزینش در مورد تبدیل وضعیت یا استخدام

۱۰-گرفتن حکم احراز وقوع تخلف شهرداری ها و ادارات دولتی از قوانین و مقررات به منظور طرح دعوی خسارت در دادگاه های حقوقی

۱۱-شکایت از رای کمیسیون رسیدگی به امور آب‌های زیرزمینی بابت چاه های آب فاقد پروانه بهره برداری و سایر دعاوی امور آب

و سایر دعاوی و پرونده های دیوان عدالت اداری

دفتر وکالت ما در مشهد نیست اما به جهت تجربه کاری و نزدیکی به مرکز دیوان عدالت اداری (بواسطه فعالیت در تهران) بهتر و بیشتر می توانیم مدافع و پیگیر حقوقتان باشیم.

استفاده از عنوان وکیل دیوان عدالت اداری مشهد  نیز صرفاً جهت ایجاد ارتباط با ارباب رجوع برگزیده شده است و گرنه همانطور که بیان شد پروانه وکالت ما صادره از کانون وکلای دادگستری مرکز (شهر تهران) است.

مسائل و مشکلات خود را در مورد عناوین و موضوعاتی مانند مشروعیت تبلیغ عنوان وکیل تضمینی در دیوان عدالت اداری با در میان بگذارید و در صورت احتیاج به وکیل جهت دیوان عدالت اداری یا وکیل دعاوی شهرداری در دیوان عدالت اداری با ما تماس بگیرید.

این مطلب با موضوع وکیل دیوان عدالت اداری مشهد و وکیل متخصص دیوان عدالت اداری مشهد تدوین گردیده است.

مسعود فریدنی

وکیل باتجربه در دیوان عدالت اداری و شهرداریها

تلفن تماس : ۰۹۱۲۳۹۷۸۱۱۷

ارسال پاسخ

*