وکیل دیوان عدالت اداری ساری و خدمات حقوقی و قضایی او

دعاوی حقوقی دعاوی دیوان عدالت اداری دعاوی شهرداری ها دعاوی ملکی

کاربر گرامی چنانچه به وکیل دیوان عدالت اداری ساری یا وکیل متخصص دیوان عدالت ساری و سایر شهرهای استان مازندران از جمله آمل،بابل،نور،نوشهر،قائم شهر،رامسر،نکا و بهشهر نیاز دارید بایستی یادآوری نماییم که هر چند دفتر استانی دیوان عدالت اداری در ساری و سایر مراکز استانها دایر و مستقر است، با این حال تشکیلات و ساختمان اداری و شعب بدوی و تجدیدنظر دیوان عدالت اداری در تهران (اتوبان ستاری شمال ،بعد از همت ،بلوار مخبری ،نبش ایران زمین)است.

وکیل دیوان عدالت اداری ساری

بنابراین به نظر می رسد اگر جستجوی عباراتی مانند وکیل دیوان عدالت اداری ساری یا وکیل متخصص و باتجربه دیوان عدالت اداری ساری ، به منظور ارتباط با آن دسته از وکلایی باشد که به طور مستمر برای پیگیری پرونده های خود در دیوان عدالت اداری به این مرجع قضایی مراجعه می نمایند، احتمالا چنین جستجویی با خواسته شما مرتبط است.

اما واقعیت آن است که به جهت اینکه تشکیلات اداری و مشخصاً شعب دیوان عدالت اداری تنها در تهران مستقر هستند، وکلای دیوان عدالت اداری شاغل در تهران نسبت به وکلای ساری،نکا،کلاردشت،محمودآباد،چالوس،سوادکوه،بابل و سایر شهرستان های استان مازندران،بیشتر مورد مراجعه مرتبطین با دعاوی شهرداری و دیوان عدالت اداری قرار می گیرند.

نتیجه اینکه وکلای دیوان عدالت اداری شاغل در تهران ، امکان کسب تجربه و دانش و تخصص بروزتری نسبت به وکلای دیوان عدالت اداری ساری ،آمل، شیراز ، تبریز یا هر شهر دیگری از سراسر ایران را دارند.

با وجود اقامت موکل در ساری و دوری مسافت و فاصله بین ساری و تهران ، می توان به صورت غیرحضوری وکالت ارباب رجوع  را در تهران بر عهده گرفت.

این دفتر در مورد دعاوی ذیل الذکر دیوان عدالت اداری و امور شهرداری آماده قبول وکالت است:

۱- شکایت از مصوبات غیرقانونی هیات دولت، وزرا و دستگاهای دولتی

۲ ابطال مصوبات شوراهای اسلامی شهرهای ساری آمل،بابل،نور،نوشهر،سوادکوه و سایر شهرهای استان مازندران، کمیسیون ماده ۵ یا همان کمیسیون طرح تفصیلی، شورای عالی شهرسازی و معماری ایران

۳-ابطال و صدور پروانه ساختمانی بر اساس شکایت اشخاص ذینفع از جمله شرکا و همسایگان مجاور

۴-دادخواست ابطال تملک و اقدامات تملکی شهرداری های استان مازندران و دستگاههای دولتی

۵-اعتراض به آرای کمیسیون های شهرداری از جمله کمیسیون مواد ۱۰۰ و ۷۷ و کمیسیون های مشاغل مزاحم (بند ۲۰ ماده ۵۵) و کمیسیون باغات

۶-شکایت از رای کمیسیون موضوع ماده ۹۹ قانون شهرداری در مورد ساخت و سازهای خارج از حریم شهرهای ساری،آمل،بابل،نور و سایر شهرهای استان مازندران

۷-شکایت از آرای هیات های رسیدگی کننده به تخلفات اداری (اخراج،انفصال، تنزل مقام و…)

۸-شکایت از احکام سازمان  تعزیرات حکومتی

۹-شکایت از نظر هیات ها و هسته های گزینش در مورد تبدیل وضعیت یا استخدام

۱۰-گرفتن حکم احراز وقوع تخلف شهرداری ها و ادارات دولتی از قوانین و مقررات به منظور طرح دعوی خسارت در دادگاه های حقوقی

۱۱-شکایت از رای کمیسیون رسیدگی به امور آب‌های زیرزمینی بابت چاه های آب فاقد پروانه بهره برداری و سایر دعاوی امور آب

و سایر دعاوی و پرونده های دیوان عدالت اداری

دفتر وکالت ما در ساری نیست اما به جهت تجربه و تخصص کاری و نزدیکی به مرکز دیوان عدالت اداری (بواسطه فعالیت در تهران) بهتر و بیشتر می توانیم مدافع و پیگیر حقوقتان باشیم.

استفاده از عنوان وکیل دیوان عدالت اداری ساری نیز صرفاً جهت ایجاد ارتباط با ارباب رجوع برگزیده شده است و گرنه همانطور که بیان شد پروانه وکالت ما صادره از کانون وکلای دادگستری مرکز (شهر تهران) است.

این مطلب با موضوع وکیل دیوان عدالت اداری ساری و وکیل تخصصی دیوان عدالت اداری ساری و مازندران تدوین گردیده است.

مسعود فریدنی

وکیل باتجربه در دیوان عدالت اداری و شهرداریها

تلفن تماس : ۰۹۱۲۳۹۷۸۱۱۷

ارسال پاسخ

*